ZAPYTAJ O WYCENĘ

Przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj o cennik prac.

KONTAKT

Uszkodzone tynki, odpadająca farba lub płytki to tylko niektóre z usterek, jakim łatwo można zaradzić bez wykonywania większego remontu. Przy tego typu ubytkach często trzeba jedynie chwili i doboru odpowiednich materiałów, potrzebnych, by wykonać drobne prace remontowe. Niezbędna jest też wiedza i umiejętności osoby wykonującej takie zadania. We Wrocławiu, jak i innych okolicznych miejscowościach, swoją pomoc świadczy firma Bud-Mar.

Korzystając z prezentowanej oferty, możecie Państwo liczyć na w pełni profesjonalne podejście. Nawet do najdrobniejszych zleceń podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dążąc do jak najszybszego usunięcia usterek, które często nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale mogą też wpływać na funkcjonalność pomieszczeń.

W ramach świadczonych usług mogę wykonać takie drobne prace remontowe jak:

  • wymiana pękniętej płytki,
  • wymiana uszkodzonego panelu podłogowego,
  • zaszpachlowanie dziur w ścianach,

i wiele innych zadań. Ponadto podejmuję się także napraw często bardzo problematycznych awarii w łazienkach.

Solidna i terminowa realizacja zleceń

Jako fachowiec, bardzo dużą uwagę przywiązuję do ustalonego terminu realizacji. Jednocześnie dbam o to, by były one jak najkrótsze – niezależnie czy dotyczy to remontu całego mieszkania, jednego pomieszczenia lub drobnych prac remontowych. Służę również pomocą w doborze odpowiednich materiałów, aby jak najlepiej pasowały one do oczekiwań konkretnego Klienta. A przede wszystkim wykonuję wszystkie usługi z dbałością o detale – aby wymienione czy naprawione elementy w żaden sposób nie odstawały od wystroju wnętrza.

Jeśli więc poszukujecie Państwo we Wrocławiu, w powiecie świdnickim lub wałbrzyskim wykwalifikowanego fachowca, podejmującego się zarówno dużych remontów, jak i małych napraw – zachęcam do kontaktu. Gwarantuję oszczędność czasu oraz indywidualną i uczciwą wycenę.

© Copyright 2019 bud-mar.pl