ZAPYTAJ O WYCENĘ

Przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj o cennik prac.

KONTAKT

Remonty łazienek Wrocław

Zanim łazienka w nowo oddanym mieszkaniu czy domu będzie nadawała się do codziennego użytkowania, trzeba w niej wykonać prace wykończeniowe. W tym oraz w remontach tych pomieszczeń również się specjalizuję. W ramach świadczonych usług wykonam prace zgodnie z przedłożonym projektem lub według wskazówek właściciela obiektu. Jeśli chodzi o ich zakres, to są to m.in.:

  • układanie płytek na podłodze i ścianach,
  • montaż podwieszanego sufitu g/k łącznie z oświetleniem,
  • malowanie,
  • montaż wyposażenia oraz jego podłączenie.

Zarówno wszelkie wykończenia w nowych łazienkach, jak i remonty starych wykonuję według oczekiwań klientów. Chętnie również dzielę się doświadczeniem w zakresie różnych rozwiązań zarówno technicznych, jak i dotyczących wyposażenia. Z racji świadczonych usług jestem szczególnie wyczulony na to, aby każde pomieszczenie nie tylko estetycznie wyglądało, ale przede wszystkim – aby było funkcjonalne.

Wszystkie czynności obejmujące zarówno wykończenie łazienki, jak i prace odświeżające to pomieszczenie wykonuję z maksymalną dokładnością. Odnowienie tego wnętrza, jego nowa aranżacja może pozytywnie wpłynąć nie tylko na całość wystroju domu czy mieszkania, ale i samopoczucie jego mieszkańców.

Wiem, że z remontami łazienek wiąże się dezorganizacja codziennego życia. Staram się jednak jak najszybciej zrealizować moje usługi, aby przywrócić domownikom to pomieszczenie do normalnego użytkowania.

Stawiam na jakość i estetyczność wykonywanych usług. Dodatkowo najpierw wykonuję niezbędne pomiary i omawiam zakres prac, a na ich podstawie przygotowuję wycenę. Możesz być pewien, że nie zaskoczę Cię żadnymi ukrytymi kosztami. Jeśli powierzysz mi swoją łazienkę, możesz liczyć na jej piękne wykończenie!

remonty łazienek Wrocław
remonty łazienek Wrocław
P1030395
remonty łazienek Wrocław
© Copyright 2022 bud-mar.pl Realizacja: Wojoweb