ZAPYTAJ O WYCENĘ

Przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj o cennik prac.

KONTAKT

Remonty łazienek Wrocław

Zanim łazienka w nowo oddanym mieszkaniu czy domu będzie nadawała się do codziennego użytkowania, trzeba w niej wykonać prace wykończeniowe. W tym oraz w remontach tych pomieszczeń również się specjalizuję. W ramach świadczonych usług wykonam prace zgodnie z przedłożonym projektem lub według wskazówek właściciela obiektu. Jeśli chodzi o ich zakres, to są to m.in.:

  • układanie płytek na podłodze i ścianach,
  • montaż podwieszanego sufitu g/k łącznie z oświetleniem,
  • malowanie,
  • montaż wyposażenia oraz jego podłączenie.

Zarówno wszelkie wykończenia w nowych łazienkach, jak i remonty starych wykonuję według oczekiwań klientów. Chętnie również dzielę się doświadczeniem w zakresie różnych rozwiązań zarówno technicznych, jak i dotyczących wyposażenia. Z racji świadczonych usług jestem szczególnie wyczulony na to, aby każde pomieszczenie nie tylko estetycznie wyglądało, ale przede wszystkim – aby było funkcjonalne.

Wszystkie czynności obejmujące zarówno wykończenie łazienki, jak i prace odświeżające to pomieszczenie wykonuję z maksymalną dokładnością. Odnowienie tego wnętrza, jego nowa aranżacja może pozytywnie wpłynąć nie tylko na całość wystroju domu czy mieszkania, ale i samopoczucie jego mieszkańców.

Wiem, że z remontami łazienek wiąże się dezorganizacja codziennego życia. Staram się jednak jak najszybciej zrealizować moje usługi, aby przywrócić domownikom to pomieszczenie do normalnego użytkowania.

Stawiam na jakość i estetyczność wykonywanych usług. Dodatkowo najpierw wykonuję niezbędne pomiary i omawiam zakres prac, a na ich podstawie przygotowuję wycenę. Możesz być pewien, że nie zaskoczę Cię żadnymi ukrytymi kosztami. Jeśli powierzysz mi swoją łazienkę, możesz liczyć na jej piękne wykończenie!

P1030360
tn_Efekt końcowy 2
P1030395
tn_Efekt końcowy 1
© Copyright 2019 bud-mar.pl