ZAPYTAJ O WYCENĘ

Przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj o cennik prac.

KONTAKT

Sufity podwieszane Wrocław

Zamiast pracochłonnego i uciążliwego wyrównywania sufitu, możesz go… podwiesić. To prosty zabieg, dzięki któremu problem krzywej powierzchni można rozwiązać na dłuższy czas. Tego typu usługi również realizuję dla klientów z Wrocławia oraz okolic.

Jak wykonuje się sufity podwieszane?

Wykorzystuje się do tego najczęściej poszycie z płyt gipsowo-kartonowych. Dzięki temu rozwiązaniu obniża się pomieszczenie o 8-15 cm w zależności od sposobu zamocowania rusztu (może być jedno lub dwuwarstwowy). Decydując się więc na to, trzeba wziąć pod uwagę niewielkie zmniejszenie się metrażu danego wnętrza.

Ta lekka konstrukcja znajdująca się poniżej stropu ma za zadanie stworzyć dodatkową przestrzeń techniczną pod stropem. Najczęściej sufity podwieszane wykorzystuje się do zamaskowania elementów instalacyjnych bądź montażu oświetlenia. Mogą także pełnić funkcję dekoracyjną. Jeśli są właściwie wykonane, to podkreślą wystrój pomieszczenia i przekują uwagę jako fragment określonej aranżacji. Dają duże możliwości w zakresie swobodnego rozmieszczania punktów świetlnych. Dzięki temu uzyskuje się efekt równomiernie rozproszonego oświetlenia górnego. Źródła światłach montowane są w sufitach podwieszanych w oprawach, które są w nie wbudowane lub tuż pod nimi i wówczas przylegające do ich płaszczyzny. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu wnętrzach o różnej stylistyce.

To rozwiązanie możliwe do wdrożenia praktycznie w każdym wnętrzu – nawet tak wilgotnym, jak kuchnia czy łazienka. W tych ostatnich przypadkach montuje się płyty gipsowo-kartonowe, które mają zmniejszoną nasiąkliwość.

Jeśli więc chcesz pozbyć się niekorzystnych proporcji wnętrz lub schować nieestetyczne elementy instalacyjne bądź inne rzeczy, wówczas sufit podwieszany jest doskonałym rozwiązaniem. We Wrocławiu i okolicach możesz liczyć na moją pomoc!

Sufity podwieszane Wrocław
Sufity podwieszane Wrocław
© Copyright 2022 bud-mar.pl Realizacja: Wojoweb