ZAPYTAJ O WYCENĘ

Przejdź do formularza kontaktowego i zapytaj o cennik prac.

KONTAKT

Układanie paneli podłogowych

Chcesz mieć dobrze ułożoną podłogę, z której Ty i Twoi bliscy będziecie korzystali przez wiele lat? Zleć to zadanie firmie Bud-Mar. Wśród usług, jakie świadczę, znajduje się, m.in. układanie paneli podłogowych.

Zacząć trzeba od wyboru odpowiednich materiałów, czyli pod uwagę należy wziąć ich parametry techniczne i dopasować do rodzaju pomieszczenia oraz planowanej intensywności użytkowania. Doradzę, jakie panele będą najkorzystniejszym wariantem. Ważna będzie klasa ścieralności i użyteczności tych produktów.

Zaproponuję ponadto właściwy sposób ich ułożenia. Zanim jednak wypełnią wnętrze, należy przygotować pod nie podłoże. Odpowiedni podkład jest ważny. Dlatego m.in. wyrównuje się nierówności czy wygłusza podłogę. Stosuje się w tym celu np. masę samopoziomującą. Dopiero wówczas można rozpocząć układanie paneli. Ponadto w ramach świadczonej usługi montuję także listwy przypodłogowe oraz narożne. Zaletą tego rozwiązanie jest to, że można od razu użytkować taką podłogę.

Ze względu na relatywnie niską cenę i koszty montażu, panele są często wybierane do wykończenia podłogi.

Dobrze dobrane i położone panele podłogowe wytrzymają co najmniej kilkanaście lat. Są na tyle uniwersalne, że nadają się do każdego pomieszczenia w domu.

© Copyright 2019 bud-mar.pl